Poprzedni temat «» Następny temat
Anna Beca Mitchell
Autor Wiadomość
Beca


Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 9016
Wysłany: 2018-03-11, 21:13   Anna Beca Mitchell


Anna "Beca" Mitchell
Informacje

Data urodzenia: 21.04.1996
Miejsce urodzenia: Santa Barbara
Stan cywilny: wolna
Najbliższa rodzina: mama - Brooke - nauczycielka muzyki i plastyki w SP, ojciec - Chris - wykładowca na Uniwersytecie, mieszka ze swoją dziewczyną Stacy
Pseudonim: Beca - jej drugie imię

Pracuje/uczy się w: California State University
Mieszkasz w: dom
Grupa do której należysz: Sweet Angel
Orientacja seksualna: hetero
Wygląd: Anna Kendrick


Biografia
Urodziła się 21 kwietnia 1996 roku, jako pierwsze i zarazem jedyne dziecko państwa Mitchellów. Ta chwila miała miejsce w Santa Barbara w Kalifornii, gdzie mieszkała przez całe dzieciństwo i wiodła raczej normalne życie. Jej rodzice bardzo wielką wagę przywiązywali do jej edukacji, ponieważ ojciec jest wykładowcą na Uniwersytecie, a matka bardzo uzdolnioną muzycznie nauczycielką. Brała udział też w wielu zajęciach pozalekcyjnych, więc okazało się, że nie najgorzej tańczy, a jeszcze lepiej śpiewa. Beca zainteresowała się więc muzyką i najchętniej nic poza muzyką by nie robiła, ale przez to, że rodzice popychali ją tez w kierunku sportu zaczęła surfować, bo cóż innego można robić na słonecznym wybrzeżu Kalofornii, jednak bardzo jej się to spodobało, więc w Santa Barbara trenowała regularnie, więc całkiem nieźle sobie radzi.
Kilka lat temu jej rodzice wzięli rozwód, więc ojciec wyniósł się z domu, przez co Beca wpadła w dość demoniczny okres dojrzewania, nie słuchała nikogo i nic jej się nie podobało. Od tamtej pory zamiast swojego imienia używa drugiego jakim jest Beca i nie reaguje na żadne inne. Matka zaczęła się o nią martwić i po pewnych przemyśleniach postanowiła wysłać ją do ojca, który przeprowadził się do swojej nowej dziewczyny do LB, tam skończyła liceum, a potem zdecydowała się zacząć studia. Obecnie profesjonalnie zajmuje się DJką i gra regularnie w klubach, tworzy swoje utwory, teksty i miksy.
Charakter

Beca była wesołą dziewczyną dopóki nie nastąpił rozwód rodziców. Od tamtej pory stała się raczej nieufna i nie dopuszcza do siebie wielu osób. Nie ma ochoty by ludzie dużo o niej wiedzieli, a na pewno nie o jej sytuacji rodzinnej, trochę się wstydzi tego, że jej rodzice ze sobą nie wytrzymywali i w jakiś pokręcony sposób doszukuje się winy w sobie. Ale pomimo tego jest bardzo pewna siebie i konsekwentna w działaniu, jeśli coś sobie postanowi, to nie ma mocnych, by ją odwieźć od tego pomysłu. Więc jest przy tym uparta i czasem trochę egoistyczna.
Zainteresowania i Ciekawostki

Uwielbia muzykę. Jest prawie całym jej życiem, no może z wyjątkiem surfingu, który także kocha. Beca tworzy swoją własną muzykę, bo oprócz tego, że genialnie śpiewa tworzy także podkłady muzyczne miksując różne kawałki ze sobą, czyli w prostych słowach ujmując jest także dj'ką
*całkiem nieźle rapuje, choć nie zawsze się do tego przyznaje *marzy o kocie od 3 roku życia, ale ojciec ma uczulenie, więc nigdy nie mogła go mieć. *uwielbia lody o smaku malagi *potrafi dobrze rysować i tańczyć, ale ani sztuka ani taniec nigdy do niej nie przemawiały *marzy o tym, by nauczyć się grać na gitarze *uwielbia kawę z mlekiem i dużą ilością cukru *nie przepada za oglądaniem filmów *mogłaby spędzać całe dnie i noce na plaży *lubi mocny makijaż * miała romans z gwiazdą porno, co z grzecznej dziewczynki zrobiło z niej istną diablicę
 
     
Julia Grace 


Dołączyła: 22 Wrz 2014
Posty: 17919
Wysłany: 2018-03-11, 21:56   

Alice, Beca, Julia, Wren akceptują!
Witamy na forum i życzymy udanej gry :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8